A3

Jau ketvirti metai iš eilės šalies prezidentė Dalia Grybauskaitė organizuoja akciją ,,Knygų kalėdos“. „Knyga įprasmina mūsų valstybės istoriją ir tradicijas, moko svarbiausių gyvenimo vertybių. Per šias „Knygų Kalėdas“ dovanokime lietuvių autorių knygas ir pasirūpinkime, kad jos pasiektų skaitytojus tolimiausiuose šalies kampeliuose“, – sakė Prezidentė. Šiais metais buvo kviečiama dovanoti lietuvių autorių knygas šalies viešosioms ir mokyklų bibliotekoms.
     Mūsų gimnazijos bibliotekai knygas dovanojo mokytojai – Regina Urbonavičienė, Rima Žemaitytė, Irma Sutkienė, Irena Jasiūnienė, Stefanija Ranonytė, Alvydas Matuzevičius, Vladas Cucėnas; dabartiniai ir buvę mokyklos mokiniai – Dovilė Dalmantaitė, Laura Baronaitė, Gabija Jareckaitė, Ramunė Juzėnaitė, Algimantas Stalilionis, Neda Strelčiūnaitė, Antanas Buračas, Rima Žemaitytė de Juliis, Jonas Sabeckas; miestelio gyventojai – Roma Baronienė, Nijolė Likienė; bibliotekininkės Gitana Zubavičienė ir Virginija Čeponinė; ūkininkas Laimutis Ignatavičius; knygų autoriai – rašytojai Rolandas Juozas Grėbliūnas ir Kęstutis

Mikoliūnas; Jurgėnų kaimo bendruomenė.
     Akcijoje dalyvavę piliečiai mokyklos bibliotekai padovanojo 121 knygą, skirtą vaikams ir suaugusiems. Akcijos startas 2014 11 20, finišas - 2015 01 06.
     Nuoširdžiai dėkojame visiems dovanojusiems ir kiekvienam linkime rasti laiko gerų knygų skaitymui.

Knygų kalėdos 2014 002Knygų Kalėdos plakatas