bus transportation icon 512

Mokyklinių autobusų  tvarkaraščiai:

book open flatRekomenduojamų perskaityti knygų sąrašas:

image1 

 

Pumpėnų gimnazijos mokinių pasiekimai 2019 m.

Respublikinis mokinių ir mokytojų kūrybinių darbų konkursas „100-mečio Kalėdų eglė“

Dalyvavo 3 mokiniai

Respublikinis Kalėdinių ir naujamečių kompiuterinių atvirukų konkursas

Žiemos fantazija“

Dalyvavo 2 mokiniai

8-10 kl. mokinių  Nacionalinis matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkursas

Dalyvavo 9 mokiniai

3-4 klasių mokinių Nacionalinis loginio mąstymo ir problemų sprendimo konkursas

Dalyvavo 14 mokinių

Edukacinis konkursas „Olympis 2019“ (pavasario sesija)

Dalyvavo 31 mokinys, laimėti 26 diplomai (I laipsnio – 5, II laipsnio – 12, III laipsnio – 9)

Edukacinis konkursas „Olympis 2019“ (anglų kalba)

Mantė Valainytė

2 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Vakaris Matušauskas

6 kl.

III-ojo laipsnio diplomas

Edukacinis konkursas „Olympis 2019“ (lietuvių kalba)

Karolis Daukintas

2 kl.

I-ojo laipsnio diplomas

Mantė Valainytė

2 kl.

I-ojo laipsnio diplomas

Gabrielė Varuškevičiūtė

2 kl.

II-ojo laipsnio diplomas ir medalis

Titas Balnis

2 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Mantrimas Navardauskas

2 kl.

III-ojo laipsnio diplomas

Gabrielė Mileikaitė

2 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Kristupas Junevičius

2 kl.

I-ojo laipsnio diplomas

Vakaris Matušauskas

6 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Edukacinis konkursas „Olympis 2019“ (matematika)

Titas Balnis

2 kl.

I-ojo laipsnio diplomas

Kristupas Junevičius

2 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Mantrimas Navardauskas

2 kl.

III-ojo laipsnio diplomas

Gabrielė Varuškevičiūtė

5 kl.

III-ojo laipsnio diplomas

Vakaris Matušauskas

6 kl.

I-ojo laipsnio diplomas

Edukacinis konkursas „Olympis 2019“ (biologija)

Mantrimas Navardauskas

2 kl.

II-ojo laipsnio diplomas ir medalis

Manė Valainytė

2 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Danielius Kleiba

2 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Gabrielė Varuškevičiūtė

2 kl.

II-ojo laipsnio diplomas ir medalis

Titas Balnis

2 kl.

III-ojo laipsnio diplomas

Kristupas Junevičius

2 kl.

III-ojo laipsnio diplomas

Karolis Daukintas

2 kl.

III-ojo laipsnio diplomas

Vakaris Matušauskas

6 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Edukacinis konkursas „Olympis 2019“ (informacinės technologijos)

Mantrimas Navardauskas

2 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Titas Balnis

2 kl.

III-ojo laipsnio diplomas

Edukacinis konkursas „Olympis 2018“ (geografija)

Vakaris Matušauskas

6 kl.

III-ojo laipsnio diplomas

Respublikinis informacinių technologijų konkursas „Bebras"

Dalyvavo 14 mokinių

Pijus Jovaiša

1G kl.

savo amžiaus grupėje Pasvalio rajone – I-oji vieta,

savo amžiaus grupėje šalyje – 14-oji vieta

Joris Valtaris

8 kl.

savo amžiaus grupėje Pasvalio rajone – I-oji vieta

Laura Morkūnaitė

8 kl.

savo amžiaus grupėje Pasvalio rajone – III-oji vieta

Irmantas Žaltickas

2G kl.

savo amžiaus grupėje Pasvalio rajone – III-oji vieta

Tadas Vainickas

2G kl.

savo amžiaus grupėje Pasvalio rajone – III-oji vieta

Tarptautinė matematikos olimpiada Kings

I etape dalyvavo 5 mokiniai

II etape dalyvavo 2 mokiniai

Lietuvos mokinių 68-osios matematikos olimpiados rajono etapas

Dalyvavo 5 mokiniai

Pijus Jovaiša

8 kl.

III-oji vieta

Tarptautinis Matematikos konkursas „Kengūra“

Dalyvavo 26 mokiniai

Pijus Jovaiša

8 kl.

savo amžiaus grupėje Pasvalio rajone – I-oji vieta

Geografijos olimpiados „Mano gaublys“ rajoninis etapas

Dalyvavo 5 mokiniai

Pijus Jovaiša

Florentinas Vainickas

Ernestas Vedluga

Dominyka Mickutė

8 kl.

2G

2G

3G

III-oji vieta

II-oji vieta

II-oji vieta

III-oji vieta

Rajoninis Jaunųjų kompiuterininkų konkursas

Dalyvavo 3 mokiniai

Tarptautinio Jaunimo epistolinio rašinio 2019 konkursas rajoninis etapas

Saulė Gaigalaitė

5 kl.

I-oji vieta, pateko į respublikinį etapą

Tarptautinio Jaunimo epistolinio rašinio 2019 konkursas respublikinis etapas

Dalyvavo 1 mokinys

Meninio skaitymo konkurso rajoninis etapas

Saulė Gaigalaitė

5 kl.

III-oji vieta

24-oji Panevėžio krašto 5-9 klasių jaunųjų matematikos olimpiada

Dalyvavo 3 mokiniai

Pijus Jovaiša

8 kl.

I-oji vieta kaimo mokyklų tarpe

Rajoninis anglų kalbos meninio skaitymo konkursas

Dalyvavo 2 mokiniai

Aurelijus Plesnevičius

5 kl.

I-oji vieta

Tarptautinis piešinių konkursas ,,Vasaros olimpinės varžybos“

Vėjūnė Kazlauskaitė

1 kl.

III-oji vieta

Respublikinis Bronislovo Burgio konkursas „Žvaigždžių spiečius“

Dalyvavo 1 mokinė

Edukacinis konkursas „Olympis 2019“ (pavasario sesija)

Dalyvavo 73 mokiniai, laimėtas 55 diplomas (I laipsnio – 19, II laipsnio – 18, III laipsnio – 18)

Edukacinis konkursas „Olympis 2019“ (lietuvių kalba)

Aistis Sivickas

2 kl.

I-ojo laipsnio diplomas

Mantė Valainytė

3 kl.

I-ojo laipsnio diplomas

Kotryna Šedytė

3 kl.

I-ojo laipsnio diplomas

Mantrimas Navardauskas

3 kl.

III-ojo laipsnio diplomas

Vėjas Žemaitaitis

3 kl.

III-ojo laipsnio diplomas

Kamilė Kaveckaitė

5 kl.

I-ojo laipsnio diplomas ir medalis

Džiugas Steponaviius

5 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Ema Misiūnaitė

5 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Edukacinis konkursas „Olympis 2019“ (matematika)

Mantė Valainytė

3 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Kotryna Šedytė

3 kl.

III-ojo laipsnio diplomas

Mantrimas Navardauskas

3 kl.

III-ojo laipsnio diplomas

Kamilė Kaveckaitė

5 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Ema Misiūnaitė

5 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Manfredas Žaldokas

5 kl.

III-ojo laipsnio diplomas

Neda Strelčiūnaitė

8 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Laura Morkūnaitė

8 kl.

I-ojo laipsnio diplomas

Joris Valtaris

8 kl.

I-ojo laipsnio diplomas

Pijus Jovaiša

1G kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Kristupas Kondratavičius

2G kl.

III-ojo laipsnio diplomas

Edukacinis konkursas „Olympis 2019“ (informacinės technologijos)

Džiugas Steponavičius

5 kl.

I-ojo laipsnio diplomas

Jonas Velykis

5 kl.

III-ojo laipsnio diplomas

Manfredas Žaldokas

5 kl.

III-ojo laipsnio diplomas

Augustė Krasauskaitė

6 kl

II-ojo laipsnio diplomas

Saulė Gaigalaitė

6 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Pijus Jvaiša

1G kl.

III-ojo laipsnio diplomas

Neda Strelčiūnaitė

8 kl.

I-ojo laipsnio diplomas

Laura Morkūnaitė

8 kl.

I-ojo laipsnio diplomas

Edukacinis konkursas „Olympis 2019“ (biologija)

Aistis Sivickas

2 kl.

I-ojo laipsnio diplomas

Kotryna Šedytė

3 kl.

III-ojo laipsnio diplomas

Mantė Valainytė

3 kl.

I-ojo laipsnio diplomas

Modestas Čeponis

3 kl.

I-ojo laipsnio diplomas

Mantrimas Navardauskas

3 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Vėjas Žemaitaitis

3 kl.

III-ojo laipsnio diplomas

Milda Kubiliūtė

3 kl.

III-ojo laipsnio diplomas

Kamilė Kaveckaitė

5 kl.

I-ojo laipsnio diplomas ir medalis

Domas Vasiliauskas

5 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Saulė Gaigalaitė

6 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Austėja Žilinskaitė

6 kl.

III-ojo laipsnio diplomas

Edukacinis konkursas „Olympis 2019“ (istorija)

Kamilė Kaveckaitė

5 kl.

I-ojo laipsnio diplomas

Saulė Gaigalaitė

6 kl.

III-ojo laipsnio diplomas

Augustė Krasauskaitė

6 kl

III-ojo laipsnio diplomas

Edukacinis konkursas „Olympis 2019“ (geografija)

Augustė Krasauskaitė

6 kl

III-ojo laipsnio diplomas

Neda Strelčiūnaitė

8 kl.

II-ojo laipsnio diplomas

Laura Morkūnaitė

8 kl.

III-ojo laipsnio diplomas

Konkursas „Gamtos Kengūra 2019“

Kamilė Kaveckaitė

4 kl.

Oranžinis diplomas

Vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis“

Dalyvavo 2 mokiniai

Aurelijus Plesnevičius

Simona Mulevičiūtė

5 kl.

8 kl.

diplomas

diplomas

Konkursas „Kalbų Kengūra 2019“

Dalyvavo 38 mokiniai

Ema Misiūnaitė

Ugnius Gentvila

Justas Banelis

Jonas Velykis

Arnas Laginauskas

Joris Valtaris

Justinas Zalupas

Kostas Kubilius

Kamilė Kaveckaitė

Neda Strelčiūnaitė

Laura Morkūnaitė

Rugilė Kiznytė

Ugnė Varžinskaitė

Tadas Kisielius

Austėja Titaitė

Amanda Bagdonavičiūtė

4 kl.

4 kl.

4 kl.

7 kl.

4 kl.

6 kl.

4 kl.

7 kl.

7 kl.

6 kl.

6 kl.

Auksinis diplomas (lietuvių kalba)

Auksinis diplomas (anglų kalba)

Auksinis diplomas (lietuvių kalba)

Auksinis diplomas (lietuvių kalba)

Auksinis diplomas (anglų kalba)

Sidabrinis diplomas (anglų kalba)

Sidabrinis diplomas (lietuvių kalba)

Sidabrinis diplomas (anglų kalba)

Auksinis diplomas (lietuvių kalba)

Sidabrinis diplomas (anglų kalba)

Sidabrinis diplomas (lietuvių kalba)

Oranžinis diplomas (anglų kalba)

Oranžinis diplomas (lietuvių kalba)

Oranžinis diplomas (lietuvių kalba)

Sidabrinis diplomas (lietuvių kalba)

Oranžinis diplomas (anglų kalba)

Respublikinė geografijos olimpiada

Dalyvavo 5 mokiniai

Rajoninis Jaunųjų literatų konkursas „Kai plunksna prabyla“

Dalyvavo 2 mokiniai

Šiaulių krašto Jaunųjų matematikų (7-9 kl.) konkursas

Dalyvavo 4 mokiniai

Respublikinis anglų kalbos konkursas

Dalyvavo 2 mokiniai

Gamtos mokslų konkursas „Fizasbiochemis“

Dalyvavo 6 mokiniai

Rajoninė anglų kalbos olimpiada

Dalyvavo 6 mokiniai

Pradinių klasių rajoninė matematikos olimpiada

Dalyvavo 3 mokiniai

Č. Kudabos geografijos konkursas

Dalyvavo 4 mokiniai

Respublikinio konkurso „Spelling Bee“ apskrities turas

Dalyvavo 2 mokiniai

Žaliosios olimpiados pusfinalis

Dalyvavo 15 mokinių

Kristupas Kondratavičius

1G kl.

III-oji vieta

Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių kvadrato tarpzoninės varžybos (berniukai)

Dalyvavo 12 mokinių

5-6 kl. komanda

III-oji vieta

Mrgolas“ Lietuvos mokyklų žaidinių salės futbolo varžybos (5-6 ir 7-8 kl. komandos)

Dalyvavo 20 mokinių

5-6 kl.

komanda

III-oji vieta

Lietuvos mokyklų žaidinių kaimo mokyklų zoninės 5 prieš 5 mergaičių futbolo varžybos

Dalyvavo 8 mokiniai

7-8 kl. komanda

III-oji vieta

Rajoninės Lietuvos mokyklų merginų futsalo žaidynės

Dalyvavo 8 mokiniai

7-8 kl. komanda

I-oji vieta

Zoninės kaimo vietovių mergaičių futbolo varžybos

II-oji vieta

Lietuvos mokyklų žaidinių kaimo vietovių mokyklų vaikinų 3 prieš 3 krepšinio tarpzoninio etapo varžybos

Dalyvavo 4 mokiniai

L. Staškevičius, E. Vedluga, O. Kubilius ir L. Breivė

8, 2G kl.

I-oji vieta

Mrgolas“ Lietuvos mokyklų žaidinių salės futbolo žaidinių II-ojo etapo varžybos (5-6 kl. komanda)

Dalyvavo 10 mokinių

Lietuvos mokyklų žaidinių kaimo vietovių mokyklų vaikinų 3 prieš 3 krepšinio finalinio etapo varžybos

Dalyvavo 4 mokiniai

Rajoninės 3 prieš 3 vaikinų ir merginų krepšinio varžybos

Dalyvavo 15 mokinių

Merginos (1-2G kl.)

Vaikinai

(8, 2G kl.)

III-oji vieta

I-oji vieta, pateko į kitą etapą

Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų berniukų zoninės tinklinio varžybos

Dalyvavo 12 mokinių

Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų mergaičių tarpzoninės mažojo futbolo 5 prieš 5 varžybos

Dalyvavo 8 mokiniai

Lietuvos atviras dziudo čempionatas

Nikita Rinkiavičius

Lukas Lelevičius

7 kl.

7 kl.

II-oji vieta

III-oji vieta

Tarptautinis rankinio turnyras Rygoje

3-4 kl. komanda (berniukai)

Tarptautinis dziudo turnyras Jonavoje

Nikita Rinkiavičius

Lukas Lelevičius

7 kl.

7 kl.

III-oji vieta

III-oji vieta

Tarptautinis Vaikų dziudo turnyras

Aleksas Rinkiavičius

5 kl.

II-oji vieta

Lietuvos vaikų (3-4 kl.) rankinio varžybos Pasvalyje

Dalyvavo 14 mokinių

Ladygolas– Lietuvos mokyklų 8 kl. moksleivių žaidynių salės futbolo I-ojo etapo varžybos

Dalyvavo 8 mokiniai

Ladygolas– Lietuvos mokyklų 8 kl. moksleivių žaidynių salės futbolo II-ojo etapo varžybos

Dalyvavo 8 mokiniai

Pasvalio rajono bendrojo ugdymo mokyklų smiginio varžybos

Kamilė Jasiukaitytė (8 kl.) ir Deimantė Janulytė (4G kl.)

Ernestas Vedluga (2G kl.) ir Giedrius Dalmantas (4G kl.)

III-oji komandinė vieta

III-oji komandinė vieta

Pasvalio rajono mokyklų žaidynių šaškių varžybos

Deimantė Janulytė (4G kl.), Aretas Glušokas (4G kl.), Regimantas Trinskis (3G kl.), Laurynas Vorobjovas (6 kl.).

I-oji komandinė vieta

Lieuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų šaškių finalinės varžybos

Dalyvavo 4 mokiniai

Kroso estafečių varžybos

Dalyvavo 16 mokinių

Tarptautinis dziudo turnyras Jūrmaloje

Lukas Lelevičius

7 kl.

III-oji vieta

Rajoninės jėgos ir greičio „Būk policininku 2019“ varžybos

Irūna Morkevičiūtė, Arnoldas Mažeika ir Vygantas Sivickas

3G-4G kl.

III-oji komandinė vieta

Zoninės Šviesoforo varžybos

Aistis Sivickas, Mantė Valainytė, Aronas Burkevičius ir Domas Vasiliauskas

1-4 kl. komanda

II-oji komandinė vieta

Tarptautinis dziudo turnyras Kaune

Lukas Lelevičius

Rokas Mickeliūnas

Nikita Rinkiavičius

Aleksas Rinkiavičius

7 kl.

3 kl.

7 kl.

5 kl.

II-oji vieta

III-oji vieta

I-oji vieta

III-oji vieta

Pasvalio rajono mokyklų krepšinio varžybos

Dalyvavo 8 kl. merginų ir 8-1G vaikinų komandos – 15 mokinių

Merginų komanda

8 kl.

II-oji vieta

Futbolo turnyras „Pradinukų lyga“

Dalyvavo 16 mokinių

1-4 kl. mokinių futbolo turnyras Panevėžyje

Dalyvavo 14 mokinių

Pasvalio r. mokyklų lengvosios atletikos keturkovės varžybos

Dalyvavo merginų ir vaikinų komandos – 12 mokinių

Luka. Lelevičius, Nikita Rinkiavičius, Eligijus Gotautas, Kostas Kubilius, Nedas Zdanevičius, Skirmantas Pečiukas

6-7 kl.

III-oji komandinė vieta

Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos keturkovės tarpzoninės varžybos

Dalyvavo 6 mokiniai

Pasvalio r. mokyklų lengvosios atletikos rungčių varžybos

Dalyvavo 15 mokinių

Dziudo turnyras Elektrėnuose

Nikita Rinkiavičius

Lukas Lelevičius

Aleksas Rinkiavičius

Rokas Mickeliūnas

7 kl.

7 kl.

5 kl.

3 kl.

I-oji vieta

I-oji vieta

I-oji vieta

III-oji vieta

Golas U-13“ futbolo varžybos Biržuose

Dalyvavo 12 mokinių

Futbolo turnyras Valakėliuose

Dalyvavo 11 mokinių

6-7 kl. berniukų komanda

I-oji vieta

7-8 kl. ir 1G-2G kl. mokinių futbolo varžybos Biržuose

Dalyvavo 12 mokinių

Pasvalio r. mokyklų kroso varžybos „Policijos taurei“ laimėti

Dalyvavo 23 mokiniai

Austėja Žilinskaitė

Lukas Lelevičius

Kostas Kubilius

Kristupas Kondratavičius

Lukas Staškevičius

Florentinas Vainickas

6 kl.

8 kl.

7 kl.

2G kl.

3G kl.

3 G kl.

III-oji vieta

II-oji vieta

I-oji vieta

II-oji vieta

II-oji vieta

III-oji vieta

Rankinio turnyras „Molėtų ruduo“

4-5 kl.

III-oji vieta

Tarptautinis dziudo turnyras Daugpilyje

Aleksas Rinkiavičius

Jorūnas Gegieckas

6 kl.

6 kl.

II-oji vieta

III-oji vieta

LR moksleivių dziudo čempionatas

Nikita Rinkiavičius

Rokas Mickeliūnas

Aleksas Rinkiavičius

8 kl.

4 kl.

6 kl.

I-oji vieta

III-oji vieta

III-oji vieta

Tarptautinis dziudo turnyras Rygoje

Vijus Volkovas

Jorūnas Gegieckas

Rokas Mickeliūnas

Aleksas Rinkiavičius

3 kl.

5 kl.

3 kl.

5 kl.

II-oji vieta

II-oji vieta

I-oji vieta

I-oji vieta

Tarptautinis dziudo turnyras Vilniuje

Vytenis Jareckas

Rokas Mickeliūnas

4 kl.

3 kl.

II-oji vieta

III-oji vieta

Tarptautinis dziudo turnyras Garliavoje

Vytenis Jareckas

Jorūnas Gegieckas

Rokas Mickeliūnas

4 kl.

5 kl.

3 kl.

III-oji vieta

II-oji vieta

II-oji vieta

Tarptautinis dziudo turnyras Jelgavoje

Jorūnas Gegieckas

Lukas Lelevičius

Rokas Mickeliūnas

Nikita Rinkiavičius

Aleksas Rinkiavičius

5 kl.

7 kl.

3 kl.

7 kl.

5 kl.

II-oji vieta

II-oji vieta

III-oji vieta

I-oji vieta

II-oji vieta

Tarptautinis dziudo turnyras Jonavoje

Lukas Lelevičius

Nikita Rinkiavičius

7 kl.

7 kl.

III-oji vieta

III-oji vieta

Tarptautinis dziudo turnyras Prienuose

Aleksas Rinkiavičius

5 kl.

II-oji vieta

Tarptautinis dziudo turnyras Alytuje

Aleksas Rinkiavičius

5 kl.

II-oji vieta

LR mokinių čempionatas Vilniuje

Jorūnas Gegieckas

Nikita Rinkiavičius

5 kl.

7 kl.

III-oji vieta

III-oji vieta

LR atviras dziudo čempionatas Kėdainiuose

Lukas Lelevičius

Nikita Rinkiavičius

7 kl.

7 kl.

III-oji vieta

II-oji vieta

Lietuvos jaunučių dziudo žaidynės

Nikita Rinkiavičius

7 kl.

II-oji vieta

Lietuvos mokyklų žaidynių Pasvalio r. pradinių klasių kvadrato varžybos

3-4 kl.

III-oji vieta tarp Pasvalio miesto mokyklų

II-oji vieta tarp Pasvalio rajono kaimo mokyklų

Lietuvos vaikų rankinio čempionatas

Dalyvavo 5 mokiniai